GESIS in CESSDA: Seminar na temo ankete o delovni sili

Objavil S.B., 03. 8. 2017 ob 09:41

V sklopu aktivnosti, ki jih izvaja skupina za izobraževanje pri CESSDA ERIC, je najavljen seminar GESIS-Workshop within CESSDA Data Discovery Training: Working with European Union Labour Force Survey (EU-LFS).

Seminar bo potekal od 27. do 29. novembra 2017 v Mannheimu, Nemčija, in je namenjen študentom in raziskovalcem, ki bi želeli uporabljati podatke iz Ankete o delovni sili. Na seminarju bodo predstavljeni različni vidiki te raziskave in njen potencial za mednarodne in longitudinalne analize.

Več informacij o seminarju poiščite na spletni strani GESIS.

Več o Anketi o delovni sili preberite v katalogu ADP.

Oznake: cessda delavnica gesis

8. december 2017 | Ljubljana, Slovenia

PRAZNOVANJE 20 LET DELOVANJA ADP

24. november 2017 | Ljubljana