Ron Dekker, novi direktor CESSDA

Objavil S.B., 13. 2. 2017 ob 10:09

Konzorcij evropskih arhivov družboslovnih podatkov (CESSDA) je 15. novembra 2016 imenoval novega direktorja.

Ron Dekker bo mesto direktorja zasedel 1. marca 2017. Pred njim je velik izziv, saj kakor sam pravi: "raziskovalno področje je podvrženo velikim spremembam. Stopamo v obdobje odprte znanosti, ki pomeni sistemsko spremembo načina dela in raziskovanje s poudarkom na podatkih. CESSDA mora biti na čelu te spremembe."

Več na povezavi!

Oznake: novica