Zakon o raziskovalno-razvojni dejavnosti v javni razpravi

Objavil S.B., 13. 11. 2017 ob 12:27

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je 30. 10. 2017 dalo v javno razpravo predlog Zakona o raziskovalno-razvojni dejavnosti. Ta vzpostavlja nov sistemski okvir, ki s sproščanjem razvojnega potenciala omogoča večjo kakovost pri izvajanju raziskovalno-razvojnega dela, njegov hitrejši razvoj in boljše vključevanje v evropski in svetovni raziskovalni prostor ter učinkovitejši prenos znanja in povezovanja z gospodarstvom.

Predlog Zakona o raziskovalno-razvojni dejavnosti je objavljen na e-demokraciji in na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Pripombe na predlog zakona je mogoče posredovati do 29. novembra 2017.

Oznake: MIZŠ zakon

8. december 2017 | Ljubljana, Slovenia

PRAZNOVANJE 20 LET DELOVANJA ADP

24. november 2017 | Ljubljana