GESIS EUROLAB štipendije za raziskovalce, 30. 11. 2017

Objavil Sergeja Masten, 10. 11. 2017 ob 13:28

Raziskovalci, ki vas zanima delo na mednarodnih in nemških podatkih, ki so dostopni v GESIS, se lahko prijavite na financiranje za dostop do programa EUROLAB za obdobje enega meseca. Uspešni kandidati bodo prejeli EUROLAB subvencijo, ki bo pokrivala stroške bivanja in potovanja. Za raziskovalce, ki prihajajo iz držav Evropske unije, bo za stroške potovanja znesek znašal do 500€, za tiste izven Evropske unije pa do največ 900€.

Rok za prijavo na EUROLAB subvencijo je do vključno 30. novembra 2017.

Za več informacij glejte tukaj: https://www.gesis.org/en/services/data-analysis/eurolab/grants-application/.

Oznake: financiranje gesis poziv razpis štipendije subvencija

8. december 2017 | Ljubljana, Slovenia

PRAZNOVANJE 20 LET DELOVANJA ADP

24. november 2017 | Ljubljana