GESIS štipendije za raziskovalce in predstavnike raziskovalnih infrastruktur, 31. 10. 2017

Objavil Sergeja Masten, 25. 10. 2017 ob 10:14

GESIS vabi raziskovalce z doktoratom ter predstavnike raziskovalnih infrastruktur (z najmanj univerzitetno izobrazbo), da se prijavijo na raziskovalni obisk v Kölnu ali Mannheimu. GESIS za obisk ponuja dve vrsti financiranja: EUROLAB Grants in GESIS Grants.

Znotraj programa GESIS Grants bodo gostujoči raziskovalci sodelovali pri pripravi skupnih publikacij, skupnih predlogih za financiranje, pri infrastrukturnih dejavnostih in projektih, izboljšanju storitev GESIS in več.

Rok za prijavo na GESIS Grants je do vključno 31. oktobra 2017. Razpis za EUROLAB Grant bo predvidoma objavljen konec oktobra 2017.

Več informacij dobite tukaj.

Oznake: poziv razpis štipendija

8. december 2017 | Ljubljana, Slovenia

PRAZNOVANJE 20 LET DELOVANJA ADP

24. november 2017 | Ljubljana