Zimska šola: Four dimensions of the future of work

Začetek: Jan 20, 2020
Konec: Jan 24, 2020
Kraj: Bruselj, Belgija
Organizator: InGRID - European research infrastructures

Center za evropske politične študije (CEPS) organizira zimsko šolo z naslovom »Four dimensions of the future of work«, ki bo potekala med 20. in 24. januarjem 2020 v Bruslju v Belgiji.

Zajete teme bodo: tehnološke priložnosti in enakosti in neenakosti, povezane z novimi oblikami dela, izzivi socialnega dialoga in kolektivnih pogajanj ter spreminjajoče se zahteve glede spretnosti.

Zimska šola je namenjena predvsem mladim raziskovalcem, doktorskim študentom in drugim, ki jih tematika zanima.

Rok za oddajo povzetka: 13. oktober 2019

Več informacij na povezavi.

14. november 2019 | Univerzitetna knjižnica Maribor

Konferenca: Odprti raziskovalni podatki v Sloveniji

3. april 2019 | Fakulteta za družbene vede, Ljubljana

Delavnica ADP: Iskanje in uporaba raziskovalnih podatkov s področja družboslovja