Nova raziskava: Oblikovanje policy mrež in lobiranje v Sloveniji, 2012

Objavil Maja Dolinar, 10. 4. 2017 ob 08:52

Objavili smo raziskavo Oblikovanje policy mrež in lobiranje v Sloveniji (2012), ki je nadaljevanje raziskave iz leta 1996, ki jo prav tako dostopna v našem katalogu. Namen raziskave je bil analizirati vpliv slovenske integracije v Evropsko unijo na strategije interesnih skupin skozi čas in skozi različna obdobja (pred pridružitvijo, v obdobju pridružitve ter polnopravno članstvo).

Oznake: ADP nova2017 raziskava